Mężczyzna pływał nago w centrum Iławy

Strona główna » Na sygnale » Mężczyzna pływał nago w centrum Iławy
Mężczyzna pływał nago w centrum Iławy

Na zaskakujący widok przy Bulwarze Jana Pawła II natrafili w piątkowy wieczór mieszkańcy Iławy.

To właśnie wtedy, w samym sercu miasta, doszło do niecodziennego zdarzenia, które przyciągnęło uwagę zarówno mieszkańców, jak i przechodniów. Nad brzegiem Małego Jezioraka, na popularnym Bulwarze im. Jana Pawła II, młody mężczyzna nagle zdecydował się na odważny skok do wody. W dodatku zrobił to, nie mając na sobie żadnych ubrań.

Spontaniczna kąpiel w Iławie

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna ten, przed skokiem, mógł spożywać alkohol. Jego działania szybko stały się obiektem zainteresowania przechodniów, którzy nie spodziewali się takiego zwrotu akcji w zwykłe piątkowe popołudnie.

Po skoku, jak opisuje jeden ze świadków, mężczyzna na dłuższy czas nie wynurzał się z wody, co wywołało pewne zaniepokojenie wśród obserwujących.

Interwencja policji

Sytuacja szybko została zauważona przez patrolujących okolicę funkcjonariuszy policji, którzy prędko zareagowali na nietypowe zdarzenie. Na miejscu policjanci zastali 28-letniego mieszkańca Iławy, który w momencie przybycia już miał na sobie kąpielówki.

Mężczyzna przyznał się do swojego zachowania i wyraził żal, przeprosił za spowodowane zamieszanie. Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Iławie, asp. szt. Joanna Kwiatkowska, mężczyzna został pouczony, lecz nie pociągnięto go do odpowiedzialności prawnej.

Chociaż tym razem mężczyzna uniknął kary, to warto pamiętać, że grzywna w takim przypadku może wynosić nawet 1500 PLN.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x