Trener Jezioraka Iława podsumowuje sezon

Strona główna » Sport » Trener Jezioraka Iława podsumowuje sezon
Trener Jezioraka Iława podsumowuje sezon

Piłka ręczna w Iławie zdobywa coraz większą popularność, a drużyna Aqua-Instal Jeziorak Iława konsekwentnie poprawia swoje wyniki.

Ostatnie rozgrywki sezonu 2023/24 zakończyły się dla zespołu na trzecim miejscu, co powtarza wynik z poprzedniego sezonu.

Droga Jezioraka Iława od III do I Ligi

Grający trener Kamil Krieger, który jednocześnie pełni funkcję szkoleniowca, podzielił się swoimi refleksjami na temat minionego sezonu oraz planami na przyszłość.

Zespół Jezioraka Iława przeszedł dynamiczną transformację od momentu powstania sekcji seniorskiej. Choć z zewnątrz droga ta wydaje się gładka, to w rzeczywistości wymagała ogromnego nakładu pracy i zaangażowania.

Klub zdołał awansować do I ligi w krótkim czasie, co jest wynikiem zarówno talentu zawodników, jak i profesjonalnego podejścia do treningów.

Doświadczony trener i sukcesy klubu

W poprzednim sezonie klub z Iławy zadebiutował w I lidze. Wówczas kluczową rolę odgrywał Karol Cichocki, znany z wyjątkowych umiejętności strzeleckich, oraz Kamil Krieger, który łączył funkcje trenera i zawodnika.

Krieger podkreśla, że mimo sukcesów, zespół ma jeszcze wiele do poprawienia, a niektóre mecze pokazały, że istnieje spory potencjał do dalszego rozwoju.

Zainteresowanie piłką ręczną w Iławie rośnie, co widać po coraz liczniejszych kibicach na trybunach. Zorganizowany doping, z bębnami i chóralnym śpiewem, tworzy niesamowitą atmosferę podczas meczów.

Choć jest jeszcze wiele do zrobienia, by trybuny były w pełni zapełnione, obecna sytuacja napawa optymizmem.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x