Zdrowie

 • Uważaj na fajerwerki

  Uważaj na fajerwerki

  Uważaj na Niebezpieczne Fajerwerki! Jak co roku, przed nadchodzącą zabawą sylwestrową policja z Iławy przypomina o potencjalnych niebezpieczeństwach związanych z używaniem fajerwerków. Materiały pirotechniczne, ze… Czytaj dalej!

 • Mobilna strefa zdrowia w Iławie

  Mobilna strefa zdrowia w Iławie

  Pamiętaj o swoim zdrowiu – Projekt „Zdrowe życie” „Projekt Zdrowe życie” to ogólnopolska inicjatywa, mająca na celu szerzenie świadomości dotyczącej zdrowych postaw wśród Polaków oraz… Czytaj dalej!

 • Zadbaj o swoje zdrowie i badaj się

  Zadbaj o swoje zdrowie i badaj się

  Powszechnie wiadomo, że profilaktyczne badania pozwalają na wykrycie wielu chorób. W początkowym stadium rozwoju nawet te potencjalnie najgroźniejsze dolegliwości mogą zostać o wiele łatwiej i… Czytaj dalej!

 • Dobry rowerzysta to rozsądny rowerzysta

  Dobry rowerzysta to rozsądny rowerzysta

  Akcja Edukacyjno-Informatyczna: „Jednośladem Bezpiecznie do Celu” Po raz kolejny ruszyła akcja edukacyjno-informatyczna „Jednośladem Bezpiecznie do Celu”, której adresatami są przede wszystkim rowerzyści. Policjanci przypominają, że… Czytaj dalej!

 • Bezpieczni na drodze

  Bezpieczni na drodze

  Dzięki działaniom iławskiej policji marzec w mieście upłynie pod znakiem ogólnopolskiej akcji Na Drodze”. Tegoroczna edycja skupi się przede wszystkim na haśle „Patrz i słuchaj”.… Czytaj dalej!

 • Pomoc dla opiekunów osób niepełnosprawnych

  Pomoc dla opiekunów osób niepełnosprawnych

  Burmistrz miasta Iława potwierdził kolejną edycję programu Opieki Wytchnienowej, z której opiekunowie osób niepełnosprawnych oraz osoby niepełnosprawne mogą korzystać już trzeci rok z rzędu. Opiekun… Czytaj dalej!

 • Pączek za krew

  Pączek za krew

  Nawet dzień taki jak Tłusty Czartek może być okazją do zrobienia czegoś dobrego. Udowodnili to funkcjonariusze z Komendy Powiatowej w Iławie, którzy z zapałem dołączyli… Czytaj dalej!