Żegnamy Wenantę Badaczewską-Dymną

Strona główna » Społeczeństwo » Żegnamy Wenantę Badaczewską-Dymną
Żegnamy Wenantę Badaczewską-Dymną

Chociaż z dużym smutkiem pożegnano Wenantę Badaczewską-Dymną, wspomnienia o tej wyjątkowej dyrektorce i nauczycielce z Iławy na pewno pozostaną w sercach mieszkańców.

Kobieta cieszyła się dużym szacunkiem wśród lokalnej społeczności.

Odejście emerytowanej dyrektorki

Wenanta Badaczewska-Dymna to wieloletnia emerytowana dyrektorka i zarazem nauczycielka wychowania fizycznego w Liceum Ogólnokształcącym w Iławie. Jej odejście poruszyło mieszkańców, którzy pożegnali kobietę z głębokim żalem.

Badaczewska-Dymna przez wiele lat starała się nie tylko udzielać niezbędnego wsparcia, ale również zarażała swoim zaangażowaniem i była zawsze gotowa do pomocy.

Dziedzictwo Wenanty Badaczewskiej-Dymnej

Śp. Wenanta Badaczewska-Dymna była postacią niezwykle cenioną w iławskim środowisku edukacyjnym. Przez wiele lat pełniła funkcję dyrektorki, ale równie ważna była jej rola jako nauczycielki wychowania fizycznego.

Prawie całe swoje życie zawodowe poświęciła kształtowaniu młodych umysłów, promując zdrowy styl życia i aktywność fizyczną jako kluczowe elementy rozwoju każdego młodego człowieka. Jej odejście zakończyło pewien etap historii. Nic więc dziwnego, że pogrzeb pozostawił mieszkańców pogrążonych w smutku.

Wyrazy współczucia dla bliskich i rodziny

Rada pedagogiczna i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie złożyli rodzinie i bliskim wyrazy głębokiego współczucia:

„Żegnamy oddanego pedagoga, wychowawcę wielu pokoleń młodzieży, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci”.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x