ZASUWAJ do Iławy

Strona główna » Sport » ZASUWAJ do Iławy

W marcu wystartował trzeci już 28 km bieg przełajowy, łączący Susz z Iławą. Jego organizatorami są cztery samorządy, przez których teren przebiegała trasa biegu – powiat iławski, gmina Susz, gmina miejska oraz gmina wiejska Iława. 


Bieg z widokiem na zamek
Trasa tegorocznej III edycji “Zasuwaj” przebiegała z Susza do Iławy i została poprowadzona w okolicach malowniczego zamku w Szymbarku, co było nie lada gratką dla biegaczy lubiących zwiedzać i poznawać nowe miejsca. Wsparcie dla zawodników zapewniali też liczni kibice, rozstawieni nie tylko na starcie i mecie, ale także na całej trasie biegu i gorąco zagrzewający do walki. 


Zakończenie biegu i wręczenie nagród odbyło się na iławskiej hali sportowej. Zwycięstwo wywalczył Patryk Sowiński z czasem 01:51:00, który przybiegł na metę przed Marcinem Turem i Krystianem Kalinowskim. Pierwsze miejsce wśród kobiet należało do Anetty Klimowskiej, która na metę dobiegła z czasem 02:26:05 przed Darią Zaraś i Karoliną Napiórkowską. Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom biegu serdecznie gratulujemy!

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x