Restauracja KFC w Iławie

Strona główna » Biznes » Restauracja KFC w Iławie
Restauracja KFC w Iławie

Mieszkańcy Iławy już niedługo będą mogli cieszyć się dostępem do restauracji sieci KFC, znanej z chrupiącego kurczaka w tajemniczej panierce.

Właśnie wpłynął wniosek o pozwolenie na budowę, co oznacza, że prace mogą rozpocząć się już wkrótce.

Kto stoi za inwestycją?

Inwestorem jest spółka Lewpol, która 12 kwietnia tego roku zwróciła się do Starostwa Powiatowego w Iławie z wnioskiem o pozwolenie na budowę obiektu gastronomicznego, w tym również masztu reklamowego o wysokości 25 metrów oraz budynku śmietnika.

Wszystko to ma powstać wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu.

Lokalizacja nowej restauracji KFC

Wybrano strategiczną lokalizację dla nowego obiektu – działka u zbiegu ulicy Ziemowita i Alei Jana Pawła II. Obecnie teren ten zajmuje skład materiałów budowlanych.

W sąsiedztwie znajduje się stacja paliw oraz niedawno wybudowany duży park handlowy, co zwiększa możliwości przyciągnięcia klientów.

Proces wydania pozwolenia na budowę jest obecnie na etapie rozpatrywania. Choć dokładny termin realizacji inwestycji nie jest jeszcze znany, samo złożenie wniosku jest istotnym krokiem naprzód dla tej inwestycji. Mieszkańcy Iławy wyrażają swoje opinie i oczekiwania.

Wielu z nich z niecierpliwością oczekuje na otwarcie restauracji, kojarząc KFC z charakterystycznymi biało-czerwonymi kubełkami i chrupiącym kurczakiem w amerykańskim stylu.

Co sądzisz o tej inwestycji? Czy podobnie jak wielu innych mieszkańców, również nie możesz doczekać się otwarcia nowego lokalu?

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x