Spięty w Iławie: koncert promujący album „Heartcore”

Strona główna » Kultura » Spięty w Iławie: koncert promujący album „Heartcore”
Spięty w Iławie: koncert promujący album "Heartcore"

22 marca to data, która powinna znaleźć się w kalendarzach wszystkich miłośników dobrej muzyki, a szczególnie tych, którzy cenią sobie połączenie głębokich tekstów z subtelnymi melodiami.

Właśnie wtedy w Iławie odbędzie się wyjątkowy koncert Spiętego, znanego z niebanalnego podejścia do muzyki i tekstów. Tym razem artysta wraz ze swoim zespołem zaprezentuje materiał z najnowszego, trzeciego solowego albumu „Heartcore”.

Niezwykłe brzmienie na żywo

Iławskie Centrum Kultury stanie się miejscem, gdzie fani Spiętego będą mieli okazję doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery jego koncertu. To właśnie na żywo, muzyka Spiętego nabiera wyjątkowego brzmienia, a każdy utwór staje się jeszcze bardziej emocjonalny i przemyślany. Kinoteatr „Pasja” otworzy swoje drzwi dla wszystkich chętnych o godzinie 19:00, a wejściówki dostępne są w cenie 100 złotych, lub 90 złotych dla posiadaczy Iławskiej Karty Mieszkańca.

„Heartcore” – album pełen głębi

Spięty, czyli Hubert Dobaczewski, nie bez powodu cieszy się uznaniem zarówno wśród krytyków, jak i fanów. Jego trzeci solowy album, „Heartcore”, to prawdziwa uczta dla ducha i umysłu. Dobaczewski znany jest z tego, że nie boi się eksperymentować z muzyką i słowem, co sprawia, że każdy jego projekt jest unikatowy i niepowtarzalny.

Na „Heartcore” artysta proponuje słuchaczom inteligentne teksty, które, jak podkreślają recenzenci, wyróżniają się na tle innych produkcji muzycznych. Utwory takie jak „dźwiękczynienie” czy „praystation” są dowodem na to, że muzyka może być nie tylko formą rozrywki, ale też poważnym medium przekazu.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x