Wypadek na drodze krajowej nr 15

Strona główna » Na sygnale » Wypadek na drodze krajowej nr 15
Wypadek na drodze krajowej nr 15

Ważne ostrzeżenie dla kierowców: zablokowany odcinek drogi krajowej nr 15.

W środę 24 kwietnia 2024 roku, w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 15 doszło do poważnego wypadku, który zablokował ruch na odcinku między Ostródą a Lubawą.

W wyniku zderzenia samochodu osobowego z motocyklem na skrzyżowaniu w Smykówku poważne obrażenia odniósł motocyklista.

Szczegóły zdarzenia w Smykówku

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Smykówko, która znajduje się w gminie Ostróda. Wypadek wydarzył się na skrzyżowaniu z drogami prowadzącymi do Nastajek i Smykowa.

W wyniku kolizji poszkodowany motocyklista doznał złamania nogi oraz ogólnych obrażeń ciała. Na miejsce niezwłocznie wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego do najbliższego szpitala.

Reakcja służb ratunkowych

Droga krajowa nr 15 została całkowicie zablokowana, co spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu. Policja oraz służby drogowe natychmiast podjęły działania mające na celu organizację objazdów i zapewnienie bezpieczeństwa na miejscu zdarzenia.

Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin, a kierowcy podróżujący tą trasą powinni liczyć się z koniecznością zmiany planowanej trasy.

W związku z powtarzającymi się wypadkami na polskich drogach apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, szczególnie w miejscach, gdzie drogi krzyżują się lub w rejonach, gdzie występują częste zmiany warunków drogowych. Warto pamiętać, że lepiej dojechać wolniej, ale za to bezpiecznie.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x