Zakończenie poszukiwań 13-letniej Leny

Strona główna » Na sygnale » Zakończenie poszukiwań 13-letniej Leny
Zakończenie poszukiwań 13-letniej Leny

Po intensywnych poszukiwaniach, które angażowały nie tylko lokalną społeczność, ale również służby, 13-letnia Lena została odnaleziona.

Dziewczyna, która zaginęła z placówki opiekuńczej w powiecie iławskim, znaleziona została w dobrym stanie zdrowia.

Przebieg poszukiwań zaginionej Leny

Po tym, jak pojawiły się alarmujące wieści o zniknięciu Leny, zmobilizowano służby oraz lokalną społeczność do rozpoczęcia poszukiwań. Należy zaznaczyć, że dziewczyna opuściła placówkę opiekuńczą bez zezwolenia. Akcja poszukiwań została zainicjowana przez Komendę Powiatową Policji w Iławie i szybko zyskała wsparcie internautów, którzy następnie chętnie udostępniali posty i informacje mogące pomóc w odnalezieniu dziewczyny.

Szczęśliwy finał akcji

Kluczowy moment nastąpił w momencie, gdy Lena została znaleziona na terenie jednego z kompleksów leśnych w gminie Iława. Odnalezienie jej w dobrym stanie zdrowia przyniosło ogromną ulgę wszystkim zaangażowanym w poszukiwania.

„Jest cała i zdrowa, co jest dla nas najważniejsze”

– komentuje asp. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Należy podkreślić ogromną rolę, jaką odegrały media społecznościowe oraz zaangażowanie lokalnej społeczności w poszukiwania zaginionej 13-latki. Dzięki mobilizacji i współpracy między służbami a mieszkańcami możliwe było szybkie odnalezienie Leny.

„Dziękujemy wszystkim, którzy nie zostali obojętni na nasz apel i przyczynili się do szczęśliwego zakończenia tej akcji”

– dodaje asp. szt. Kwiatkowska.

Szczęśliwy finał poszukiwań pokazuje, jak ważna jest współpraca między różnymi podmiotami – policją, placówkami opiekuńczymi, mediami i społecznością.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x