Znaleziono amfetaminę u 27-letniej mieszkanki powiatu iławskiego

Strona główna » Na sygnale » Znaleziono amfetaminę u 27-letniej mieszkanki powiatu iławskiego
Znaleziono amfetaminę u 27-letniej mieszkanki powiatu iławskiego

W jednym z domów w powiecie iławskim policjanci dokonali znaczącego odkrycia. 27-letnia kobieta okazała się posiadaczką ponad 350 gramów amfetaminy. To zdarzenie jest kolejnym dowodem na skuteczność działań funkcjonariuszy w walce z nielegalnym obrotem narkotyków.

Skrupulatna praca policji prowadzi do ujawnienia narkotyków

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Iławie, dzięki precyzyjnie przeprowadzonym działaniom operacyjnym, zdołali ustalić, iż jedna z mieszkanek powiatu może być w posiadaniu substancji zabronionych. Długotrwała obserwacja i zbiór niezbędnych informacji pozwolił na lokalizację kobiety oraz potwierdzenie początkowych podejrzeń.

Zaskakujące odkrycie w domowym zaciszu

Okazuje się, że przestępcza działalność nie ma wieku. 27-latka, w swoim miejscu zamieszkania, przechowywała narkotyki w sposób zorganizowany, co wskazuje na świadome naruszenie obowiązujących przepisów. Policjanci natknęli się na białą zbryloną substancję ukrytą w słoiku, która po przeprowadzeniu niezbędnych badań okazała się amfetaminą.

Środki zapobiegawcze i dalsze postępowanie

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Iławie zdecydował o zastosowaniu wobec 27-latki policyjnego dozoru. Środek ten ma na celu zapewnienie stałego nadzoru nad podejrzaną oraz ograniczenie możliwości powtórzenia przestępstwa. Kobieta, oprócz regularnego meldowania się w najbliższej jednostce policji, otrzymała również zakaz opuszczania kraju.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x