Akcja charytatywna dla Marcela Hermana

Strona główna » Społeczeństwo » Akcja charytatywna dla Marcela Hermana
Akcja charytatywna dla Marcela Hermana

Już 18 maja w Iławie odbędzie się wyjątkowa charytatywna akcja sportowo-motoryzacyjna „100% dla Marcelka”.

Organizatorzy zapraszają do budynku przy ul. Jana Pawła II 1, gdzie wydarzenie, skupione wokół pomocy 8-letniemu Marcelowi Hermanowi, zapewni nie tylko dawkę emocji, ale przede wszystkim możliwość wsparcia szlachetnego celu.

Połączenie motoryzacji i sportu

Organizatorzy tego wyjątkowego wydarzenia zauważają, że idealne połączenie motoryzacji i sportu powstaje, gdy za organizację biorą się ludzie z pasją. Właśnie taki jest przypadek charytatywnej akcji na rzecz Marcela Hermana.

Dzień pełen atrakcji

18 maja to dzień, w którym miłośnicy sportu i motoryzacji będą mieli okazję zjednoczyć się w szczytnym celu.

Akcja, która odbędzie się w budynku przy ul. Jana Pawła II 1, ma na celu zbiórkę funduszy dla Marcela Hermana, który od urodzenia zmaga się z rzadką chorobą genetyczną.

Organizatorzy wraz z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Iławie (KRS: 0000358546) zbierają fundusze dla Marcela, który cierpi na wiotkie porażenie czterokończynowe. Marcel nie mówi, nie chodzi, nie siedzi, a także ma problemy z odżywianiem.

Chociaż jego rodzice dokładają wszelkich starań, aby zapewnić mu godne i szczęśliwe dzieciństwo, to wysokie koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają ich możliwości. W związku z tym każde, nawet najmniejsze wsparcie, jest bezcenne.

Wspólne działania charytatywne

Celem akcji jest także połączenie dwóch społeczności – motoryzacyjnej i sportowej. Organizatorzy zapewniają, że będą na bieżąco aktualizować informacje dotyczące wydarzenia. Uczestnicy mogą liczyć na wiele niespodzianek, a organizatorzy zachęcają do śledzenia ich mediów społecznościowych i udostępniania informacji o akcji.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x