Zadbaj o swoje zdrowie i badaj się

Strona główna » Zdrowie » Zadbaj o swoje zdrowie i badaj się

Powszechnie wiadomo, że profilaktyczne badania pozwalają na wykrycie wielu chorób. W początkowym stadium rozwoju nawet te potencjalnie najgroźniejsze dolegliwości mogą zostać o wiele łatwiej i szybciej doleczone.

Expo Zdrowie: Darmowe Badania dla Mieszkańców

W związku z tym w Iławie zostaną zorganizowane darmowe badania. Akcja „Postaw na zdrowie” powstała w ramach Expo Zdrowie i zwracająca uwagę na profilaktykę oraz zdrowie mieszkańców. Wydarzenie odbędzie się na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Niepodległość 11 B. Przez dwa dni, 27 oraz 28 czerwca, będą na Państwa czekali specjaliści, którzy dokonają podstawowego sprawdzenia stanu organizmu.

Badania i Konsultacje Medyczne

Podczas akcji można będzie dokonać pomiaru ciśnienia, pomiaru tkanki tłuszczowej oraz BMI. Za pomocą komputerowego badania określony zostanie wiek biologiczny. Wyniki będą dostępne od razu oraz przekazane do wglądu uczestników. Dzięki temu jeżeli coś niepokojącego zostanie zauważone to obecny medyk będzie mógł nakierować na odpowiednią placówkę lub zalecić wykonanie dodatkowych badań.

Konsultacje Zdrowia Emocjonalno-Psychicznego

Żeby wziąć udział w badaniach wystarczy przyjść na miejsce wydarzenie, organizator nie prowadzi wcześniejszych zapisów. W trakcie inicjatywy „Postaw na zdrowie” organizator nie tylko umożliwia wykonanie bezpłatnych badań. Asystujący wydarzeniu lekarze oraz specjaliści będą prowadzić konsultacje medyczne z zakresu zdrowia emocjonalno-psychicznego. Wydarzenie będzie odbywało się o tej samej porze w oba dni tygodnia, rozpocznie się w południe i potrwa do godziny 16.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Iławy.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x