Happysad – polska gwiazda muzycznego lata 2024

Strona główna » Kultura » Happysad – polska gwiazda muzycznego lata 2024
Happysad - polska gwiazda muzycznego lata 2024

Poznaj szczegóły koncertu Happysad, który odbędzie się podczas festiwalu „Nad Jeziorakiem”.

Lato 2024 roku przynosi wyjątkowe emocje muzyczne na Festiwalu „Nad Jeziorakiem” w Siemianach, gdzie główną gwiazdą będzie Happysad. Już 20 lipca będzie można doświadczyć niezapomnianego występu zespołu, który od ponad dwóch dekad cieszy się niesłabnącą popularnością.

Happysad gra już od ponad 20 lat!

Zespół Happysad został założony w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej i szybko wypracował sobie status jednego z najbardziej cenionych zespołów na polskiej scenie muzycznej. W swojej karierze zagrali ponad 1300 koncertów, zdobywając liczne platynowe oraz złote płyty.

Ich muzyka, łącząca rocka z melancholijnymi tekstami, przyciąga fanów różnych pokoleń, co potwierdza rekordowa frekwencja na koncertach w całym kraju.

Aktualny skład Happysad

W skład zespołu wchodzą: Kuba Kawalec (wokal, gitara), Łukasz Cegliński (gitara), Artur Telka (bas), Jarek Dubiński (perkusja), Maciej Ramisz oraz Michał Bąk, którzy odpowiadają za brzmienia klawiszowe, gitary i wokale.

To właśnie ich umiejętności i charyzma na scenie sprawiają, że każdy koncert Happysad to wyjątkowe wydarzenie.

Co czeka na uczestników Festiwalu „Nad Jeziorakiem”?

Festiwal w Siemianach to nie tylko okazja do zobaczenia występu Happysad. Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, który jest głównym organizatorem wydarzenia, zapewnia bogaty program artystyczny, który przyciąga zarówno miejscową społeczność, jak i turystów z dalszych części Polski.

Uczestnicy festiwalu mogą spodziewać się nie tylko muzycznych emocji, ale również różnorodnych atrakcji towarzyszących, które sprawią, że wizyta na Festiwalu stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Zbliżający się koncert Happysad „Nad Jeziorakiem” to wydarzenie, którego nie można przegapić. Ośrodek Kultury w Lasecznie już teraz zaprasza wszystkich miłośników dobrej muzyki do Siemian, aby wspólnie celebrować lato pełne muzycznych wrażeń.

Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży, a więcej informacji można znaleźć na stronach lokalnych organizatorów.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x