Lady Pank i inne gwiazdy na Dniach Iławy 2024

Strona główna » Kultura » Lady Pank i inne gwiazdy na Dniach Iławy 2024
Lady Pank i inne gwiazdy na Dniach Iławy 2024

Znamy gwiazdy tegorocznej edycji Dni Iławy! Lista gwiazd, które zagoszczą na scenie podczas tego jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie, obejmuje między innymi kultowy zespół Lady Pank.

Oprócz popularnego zespołu, na scenie pojawią się zarówno uznani artyści, jak i wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Oskar Cyms

Oskar Cyms, młody i utalentowany wokalista, zasłynął ze swojego charyzmatycznego głosu i energetycznego podejścia do muzyki. Jego występy, pełne pasji i dynamiki, szybko zdobywają serca publiczności.

Na Dniach Iławy 2024 spodziewać się można ekscytującego występu, który z pewnością pozostanie w pamięci uczestników na długo.

KOMBI Łosowski

Zespół KOMBI Łosowski to synonim muzycznej tradycji i nowoczesności. Ich utwory, które od lat królują na listach przebojów, to doskonała mieszanka klasyki i nowoczesnych aranżacji.

Na Dniach Iławy zespół obiecuje zestaw największych hitów, które porwą do tańca zarówno młodsze, jak i starsze pokolenia.

Lady Pank – legenda polskiego rocka

Nie można pominąć występu Lady Pank, zespołu, który od ponad trzech dekad jest ikoną polskiego rocka. Ich koncerty to zawsze wielkie wydarzenie, które przyciąga fanów różnych grup wiekowych.

Na scenie w Iławie usłyszymy największe przeboje zespołu, które na pewno rozgrzeją atmosferę.

Informacje na temat koncertu

Dni Iławy 2024 odbędą się na stadionie miejskim przy ulicy Sienkiewicza. Warto zaznaczyć, że koncert gwiazd zaplanowano na niedzielę, 7 lipca. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00.

Bilety na koncert są już dostępne. Można je nabyć w kasie Kino Pasja oraz online. Cena biletu wynosi 25 zł, jednak mieszkańcy Iławy mogą skorzystać ze zniżki i kupić bilet za 15 zł, przedstawiając Iławską Kartę Mieszkańca.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x