Święto tańca w Wikielcu

Strona główna » Kultura » Święto tańca w Wikielcu
Święto tańca w Wikielcu

Wikielec to mała miejscowość o bogatej tradycji kulturalnej. Już w najbliższą sobotę 20 kwietnia, stanie się miejscem zaciętej rywalizacji tanecznej.

To właśnie tutaj najlepsze pary taneczne z całej Polski będą miały okazję zawalczyć o prestiżowy Puchar Wójta Gminy Iława. Jeśli jesteś fanem rytmicznych uniesień i pięknych choreografii, Wikielec jest miejscem, które musisz odwiedzić.

Harmonogram konkursu tańca

Wydarzenie będzie podzielone na trzy główne bloki czasowe, które gwarantują cały dzień wrażeń. Od godziny 10:00 rozpocznie się pierwszy blok, co zainauguruje dzień pełen rywalizacji. Pokaz rozpoczną się o 13:30, a finał wydarzenia, czyli trzeci blok, zaplanowano na godzinę 17:30.

Każdy z nich oferuje różnorodne występy, a uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności w różnych stylach tanecznych, od klasycznego walca po nowoczesne tańce uliczne.

Internetowa rejestracja uczestników

Dla tych, którzy chcieliby wziąć aktywny udział w wydarzeniu, organizatorzy przedłużyli termin rejestracji internetowej.

Możesz zarejestrować swoją parę taneczną aż do 17 kwietnia do godziny 23:59. Jest to świetna okazja, by stanąć na parkiecie i zmierzyć się z najlepszymi, a także poczuć prawdziwą adrenalinę rywalizacji.

Dlaczego warto odwiedzić Wikielec?

Wikielec nie tylko stanie się stolicą polskiego tańca, ale również miejscem, gdzie można spotkać ludzi z pasją, zarówno po stronie uczestników, jak i wśród publiczności.

To wyjątkowa okazja do obserwacji, jak różnorodne style taneczne łączą się, tworząc spektakl pełen piękna i emocji. W dodatku udział w takim wydarzeniu to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu oraz wsparcie lokalnej społeczności i promowanie kultury tanecznej.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x