Policja w Suszu zatrzymała mężczyznę z dwoma listami gończymi

Strona główna » Na sygnale » Policja w Suszu zatrzymała mężczyznę z dwoma listami gończymi
Policja w Suszu zatrzymała mężczyznę z dwoma listami gończymi

W Suszu doszło do zatrzymania 28-letniego mieszkańca, który znajdował się na celowniku wymiaru sprawiedliwości.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Iławie, którzy na co dzień zajmują się ściganiem osób unikających kontaktu z prawem, zaskoczyli poszukiwanego w momencie, gdy najmniej się tego spodziewał.

Kim jest mężczyzna ścigany przez policję?

Młody mężczyzna, którego życie wyraźnie odbiegało od normy, był poszukiwany przez sąd, który wydał przeciwko niemu aż dwa listy gończe. Powód? Kradzieże z włamaniami.

Sytuacja ta doprowadziła do tego, że zobowiązany do odbycia kary bezwzględnego pozbawienia wolności, mężczyzna postanowił unikać sprawiedliwości. Zamiast stawić się do odbycia wyroku, wybrał życie w ukryciu.

Działania policji w Iławie

Działania Zespołu Poszukiwań były skomplikowane i wieloetapowe. Mężczyzna, który zdecydował się na ucieczkę, często zmieniał miejsca pobytu, co znacznie utrudniało jego lokalizację.

Były sygnały, że ukrywa się nawet poza granicami Polski. Policjanci, zdeterminowani, aby doprowadzić go przed oblicze sprawiedliwości, nie ustali w swoich działaniach.

Jak doszło do zatrzymania?

Asp. szt. Joanna Kwiatkowska, reprezentująca policję w Iławie, opowiada o przebiegu zdarzeń. Według jej relacji zatrzymanie nastąpiło zupełnie niespodziewanie dla poszukiwanego.

8 maja 2024 roku policjanci przechwycili mężczyznę podczas jego krótkiego powrotu do Susza. Zaskoczony i bez możliwości ucieczki, został zatrzymany i przetransportowany do zakładu karnego.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x