Aktywne Kobiece Świętowanie w Iławie: Bieg wokół Małego Jezioraka

Strona główna » Sport » Aktywne Kobiece Świętowanie w Iławie: Bieg wokół Małego Jezioraka

Nie tylko w Dniu Kobiet!

Iławianki wzięły udział w wyjątkowym wydarzeniu, które nie tylko świętuje Dzień Kobiet, ale także promuje aktywny tryb życia. Zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie, bieg wokół Małego Jezioraka stał się doroczną propozycją aktywnego uczestnictwa w świętowaniu.

 

Bieg, Rower, Nordic Walking i Spacer

Uczestniczki miały możliwość wyboru formy aktywności – mogły pobiec, przejechać rowerem, skorzystać z kijków do nordic walking lub po prostu spacerować. Trasa o długości około 2,5 km wokół jeziora zachęcała do ruchu i cieszenia się pięknem przyrody.

 

Kwiatowe Upominki i Zabawa w Galerii Jeziorak

Dla uczestniczek biegu przygotowano kwiatowe upominki, które ufundowały iławskie „Żeromek” i Galeria Jeziorak. Ponadto, Galeria Jeziorak zorganizowała dodatkową atrakcję dla wszystkich pań – możliwość zrobienia sobie zdjęcia na przygotowanej kwiatowej ściance. Zdjęcia umieszczone na Facebooku Galerii będą poddane głosowaniu, a pani, która otrzyma najwięcej lajków, wygra malarski portret w kwiatach autorstwa malarki Agaty Topolewskiej.

 

Zapraszamy do Kreatywnej Zabawy!

Wydarzenie to nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale także do kreatywnej zabawy i integracji społeczności lokalnej. Zachęcamy wszystkie kobiety do udziału w tego rodzaju inicjatywach, które promują zdrowy styl życia i pozytywną aktywność.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x