Kolejna Edycja Camp BVB Evonik Fussballakademie na Stadionie Miejskim w Iławie

Strona główna » Newsy » Kolejna Edycja Camp BVB Evonik Fussballakademie na Stadionie Miejskim w Iławie

22-26 Lipca 2024: Zapraszamy Młodych Pasjonatów Piłki

W dniach 22 lipca 2024 roku do 26 lipca 2024 roku na Stadionie Miejskim w Iławie odbędzie się kolejna edycja Campu BVB Evonik Fussballakademie. To wydarzenie, które od lat cieszy się ogromną popularnością i przynosi wiele radości dzieciom uczestniczącym w treningach i aktywnościach sportowych.

 

Otwarte Dla Młodych Talentów

W poprzednich latach Camp BVB Evonik Fussballakademie zgromadził liczne grono młodych pasjonatów piłki nożnej, oferując im nie tylko możliwość doskonalenia swoich umiejętności, ale także integrację z rówieśnikami i niezapomniane chwile spędzone na boisku. W tym roku szczególnie zapraszamy dzieci urodzone w latach 2010-2017, aby dołączyły do naszego sportowego święta.

 

Szczegóły i Zapisy

Więcej informacji na temat campu, w tym kosztów uczestnictwa oraz sposób zapisów, można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej pod linkiem: Camp Piłkarski BVB Evonik Fussballakademie w Iławie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z regulaminem i warunkami uczestnictwa.

 

Dołącz do Nas!

Czekamy na wszystkie młode talenty z pasją do piłki nożnej! Nie przegap okazji, by dołączyć do Campu BVB Evonik Fussballakademie i przeżyć niezapomnianą przygodę sportową w sercu Iławy.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x