Constract Lubawa w Wojewódzkim Pucharze Polski

Strona główna » Sport » Constract Lubawa w Wojewódzkim Pucharze Polski
Constract Lubawa w Wojewódzkim Pucharze Polski

Wojewódzki Puchar Polski (WPP) stanowi okazję do wykazania się lokalnym drużynom piłkarskim. Jednym z takich zespołów, który z zapałem wkroczył na ścieżkę do zwycięstwa, jest Constract Lubawa.

Od października 2023 roku, pod wodzą trenera Wojciecha Figurskiego, zespół ten demonstruje swoją determinację i zaangażowanie, aby osiągnąć sukces na boisku.

Powrót do rywalizacji: WPP wiosną 2024

Po zimowej przerwie rozgrywki Wojewódzkiego Pucharu Polski nabierają nowego tempa. Wśród meczów 1/8 finału, które odbędą się już w najbliższą sobotę, szczególną uwagę przyciąga spotkanie Constractu Lubawa z Olimpią Olsztynek. Mecz ten, zaplanowany na godzinę 15:30 w Nidzicy, obiecuje być prawdziwym sprawdzianem dla obu drużyn, a zwłaszcza dla zespołu z powiatu iławskiego, który ma za sobą serię udanych sparingów.

Trener Figurski stoi przed wielkim wyzwaniem

Wojciech Figurski, mający bogate doświadczenie zarówno w roli trenera, jak i zawodnika, stoi przed niełatwym zadaniem. Jego zespół, po serii sześciu nieprzegranych meczów sparingowych, wydaje się być w optymalnej formie. Jednak, jak sam podkreśla, mecze kontrolne to jedno, a oficjalne spotkania to zupełnie inna historia. „Mecz mistrzowski to mecz mistrzowski, nic tego nie zastąpi,” mówi Figurski, podkreślając jednocześnie, że nadchodzące spotkanie z Olimpią będzie kluczowym momentem dla jego drużyny.

Kadra gotowa na wyzwania

W kontekście zbliżającego się meczu, kadra Constractu Lubawa prezentuje się imponująco. Pomimo nieobecności kluczowego bramkarza, Jakuba Wąsowskiego, trener Figurski ma do dyspozycji szeroki skład zawodników, którzy są gotowi do walki o każdy centymetr boiska. Zimowe transfery dodatkowo wzmocniły zespół, co jest dobrym prognostykiem przed nadchodzącymi wyzwaniami.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x