Wybiegaj sobie puchar

Strona główna » Sport » Wybiegaj sobie puchar

17 czerwca w Ławicach wystartuje Bieg o Puchar Wójta Gminy Iława. W tym roku będzie to już siódma edycja tego wydarzenia sportowego, które cieszy się wielką popularnością pośród mieszkańców Iławy. Serdecznie zapraszamy do zapisów i wyboru odpowiedniej kategorii wiekowej. To już kolejna edycja biegu zorganizowana w naszej gminie, która jest gorąco promowana przez władze miasta.

Sponsorzy i Nagrody

Tegorocznymi sponsorami wydarzenia zostały m.in.: Lasy Państwowe, Bricomarche oraz Mlekovita. Dzięki wsparciu finansowemu możliwe jest przygotowanie eventu oraz opłacenie nagród dla uczestników. Wygrani otrzymają statuetki w kategoriach: najlepszy biegacz/biegaczka gminy Iława, najstarszy oraz najmłodszy uczestnik. Ponadto zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe.

Zapisy i Warunki Uczestnictwa

Każdy kto zgłosi się na wydarzenie otrzyma pakiet startowy podczas zapisu, a po zakończeniu biegu medal. Zapisy na bieg rozpoczną się o godzinie 11.00, udział w nich jest całkowicie bezpłatny. Przy przyjściu na teren wydarzenia należy udać się do wyznaczonego miejsca, w którym znajduje się biuro zapisów. Tam czekać będą na nas regulamin biegu oraz przygotowane do uzupełnienia zaświadczenie uczestnika dotyczące braku przeciwwskazać lekarskich w zięciu działu w wydarzeniu sportowym.

Osoba chcąca wystartować w biegu musi pamiętać o przyniesieniu ze sobą dokumentu tożsamości: dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej. W przypadku osób nieletnich obowiązkowo do zgłoszenia musi zostać dodana zgoda na uczestnictwo podpisana przez rodzica lub opiekuna. Zapisy zamykają się o godzinie 12.00.

Kategorie Wiekowe i Trasy

Uczestnicy zostaną podzieleni na cztery kategorie wiekowe, które będą różniły się od siebie również długością trasy: 10 lat (200 m), 11-13 lat (400 m), 14-17 lat (3 km) oraz kategoria open od 18 roku (8 km). Organizatorzy nie przewidzieli podziału na płcie biegaczy. Wydarzenie zostało objęte limitem 200 osób.

Rozpoczęcie i Zakończenie

Bieg rozpoczyna się o godzinie 12.00. Zakończenie eventu przewidziane jest na godzinę 14.00. Wówczas zostaną ogłoszone wyniki i odbędzie się uroczyste wręczenie nagród.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x