Iława Świętuje Dzień Kobiet: Wygraj Kobiecy Portret w Kwiatach, Pobiegnij wokół Małego Jezioraka!

Strona główna » Wiadomości » Iława Świętuje Dzień Kobiet: Wygraj Kobiecy Portret w Kwiatach, Pobiegnij wokół Małego Jezioraka!

Wyjątkowe Świętowanie Kobiecości

Dzień Kobiet 2024 w Iławie będzie uczczony w niezwykły sposób – poprzez możliwość pozowania do malarskiego portretu w kwiatach! To wyjątkowa okazja do uczczenia swojej kobiecości i zachowania niezapomnianej pamiątki na przyszłość.

 

Portret w Kwiatach od Agaty Topolewskiej

Nagrodą dla zwyciężczyni konkursu Galerii Jeziorak będzie wspaniały kobiecy portret w kwiatach, namalowany przez utalentowaną iławską malarkę, Agatę Topolewską.

 

Jak Wziąć Udział w Konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przyjść 8 marca w godzinach od 12:00 do 18:00 do Przystani Artystycznej Galerii Jeziorak (na piętrze) i zrobić sobie zdjęcie na przygotowanej kwiatowej ściance. Zdjęcia zostaną umieszczone na Facebooku Galerii, a zwyciężczynią zostanie pani, która otrzyma pod swoim zdjęciem najwięcej lajków. Głosowanie będzie trwać do czwartku, 14 marca do godziny 24:00.

 

Bieg Wokół Małego Jezioraka

Dodatkową atrakcją z okazji Dnia Kobiet będzie tradycyjny bieg wokół Małego Jezioraka, organizowany przez iławski „Żeromek” o godzinie 12:00. To wydarzenie promuje ruch i zdrowy styl życia, a uczestniczki będą miały okazję również do pokonania okrążenia wokół jeziora na rowerze, z kijkami lub po prostu spacerem. Na wszystkie uczestniczki tego kobiecego biegowego happeningu czekają kwiatowe upominki.

 

Serdecznie Zapraszamy!

Dołącz do naszej wyjątkowej celebracji kobiecości i zrób sobie niezapomniane zdjęcie na tle kwiatowej ścianki, a może właśnie Ty zostaniesz zwyciężczynią konkursu i otrzymasz wyjątkowy portret w kwiatach! Serdecznie zapraszamy wszystkie panie i dziewczęta do udziału w tych wyjątkowych wydarzeniach.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x