Dni Lubawy 2024

Strona główna » Kultura » Dni Lubawy 2024
Dni Lubawy 2024

Nie jedna, nie dwie, ale aż trzy dni świętowania – tak właśnie w tym roku prezentują się Dni Lubawy, jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w regionie. To właśnie w tych dniach „serce powiatu” tętni życiem jak nigdy dotąd, a wszystko za sprawą niezwykle atrakcyjnego programu, który został przygotowany na pierwszy weekend września.

Pierwsze ogłoszenia artystyczne już przyciągają uwagę mieszkańców oraz turystów, którzy z pewnością zapełnią miejskie przestrzenie.

Gwiazdy czwartkowego wieczoru

Jak co roku, organizatorzy postawili na różnorodność muzyczną, która ma przyciągnąć szerokie grono odbiorców. Na otwarcie festiwalu, które zaplanowano na czwartek, 29 sierpnia, na stadionie Łazienkowskim Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie, wystąpią znani i lubiani wykonawcy polskiej sceny muzycznej.

Tego wieczoru dla licznie zgromadzonej publiczności zagrają zespoły, które zdobyły serca fanów swoją energią i niepowtarzalnym stylem. Pierwszą z ogłoszonych gwiazd jest Łydka Grubasa – zespół znany z dynamicznego połączenia rocka i humoru, który gwarantuje świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Drugim artystą, który rozgrzeje publiczność, jest CLEO – znana wokalistka, która swoją karierę zbudowała na energicznych występach i chwytliwych hitach.

Co jeszcze znajdzie się w programie?

Burmistrz Lubawy, Maciej Radtke, podkreśla, że decyzja o przedłużeniu festiwalu do trzech dni była podyktowana chęcią dostarczenia mieszkańcom jak najwięcej atrakcji. O szczegółach pozostałych dni organizatorzy będą informować sukcesywnie, ale już teraz można być pewnym, że nie zabraknie atrakcji dla każdego.

Dni Lubawy to idealna okazja, by spędzić czas w rodzinnym gronie, posłuchać dobrej muzyki i doświadczyć lokalnej kultury. Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wieku czy preferencji muzycznych.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x