Muzyczne gwiazdy Dni Lubawy 2024

Strona główna » Kultura » Muzyczne gwiazdy Dni Lubawy 2024
Muzyczne gwiazdy Dni Lubawy 2024

Wydarzenie kulturalne, na które wszyscy czekają z niecierpliwością, czyli Dni Lubawy 2024, odbędzie się już wkrótce!

Tegoroczna edycja obfituje w znakomite występy, które dostarczą niezapomnianych wrażeń zarówno mieszkańcom, jak i odwiedzającym.

Gwiazdy piątkowego wieczoru

W piątek, 30 sierpnia, scenę opanują artyści młodego pokolenia oraz uznani weterani polskiej muzyki. Pierwszym z nich jest Bryska – utalentowana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która zdobywa coraz większą popularność. Jej energetyczne utwory z pewnością rozgrzeją publiczność.

Drugim artystą, który tego wieczoru zaszczyci Lubawę swoją obecnością, jest Piasek. To piosenkarz o ogromnym dorobku scenicznym, znany również jako osobowość telewizyjna. Jego koncert będzie wyjątkowym wydarzeniem, które przyciągnie rzesze fanów.

Czwartkowy start z przymrużeniem oka

Już w czwartek, na Stadionie Łazienkowskim Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie, atmosferę rozgrzeją Łydka Grubasa oraz CLEO. Ich dynamiczne występy zapoczątkują trzydniowe święto muzyki, przygotowując publiczność na kolejne dni pełne muzycznych atrakcji.

Sobotnia niespodzianka

Największe emocje wzbudziły sobotnie gwiazdy Dni Lubawy, które zostały ogłoszone jeszcze tego samego wieczoru. Antek Smykiewicz oraz zespół De Mono to nazwiska, które z pewnością przyciągną tłumy.

Antek Smykiewicz, znany z nastrojowych ballad, oraz De Mono, legenda polskiej sceny muzycznej, zakończą tegoroczne święto muzyki z hukiem.

Kompletny program Dni Lubawy 2024

Dni Lubawy 2024 to wyjątkowe wydarzenie, które połączy różnorodność stylów muzycznych, od młodzieńczych hitów Bryski, przez dojrzałe brzmienia Piaska, po energetyczne show Łydki Grubasa i CLEO oraz nostalgiczne melodie Antka Smykiewicza i De Mono.

Burmistrz Lubawy, Maciej Radtke, nie kryje dumy z tegorocznego programu, podkreślając, że „mieszanka młodości i scenicznego doświadczenia” gwarantuje niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x