Poszukiwania zaginionego dziecka w Iławie

Strona główna » Na sygnale » Poszukiwania zaginionego dziecka w Iławie
Poszukiwania zaginionego dziecka w Iławie

Alarm w Iławie w związku z zaginięciem ucznia szkoły podstawowej.

W Iławie trwają intensywne poszukiwania 10-letniego Piotra Szkamelskiego, który zaginął 16 kwietnia 2024 roku. Chłopiec wyszedł rano ze Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Andersa i od tego czasu nie powrócił do szkoły ani nie skontaktował się z rodziną.

Cechy charakterystyczne zaginionego

Piotr Szkamelski, mimo że ma zaledwie 10 lat, wygląda na około 12 lat. Jest chłopcem o szczupłej budowie ciała, mierzącym 159 cm wzrostu. Jego włosy są krótkie, lekko kręcone i mają kolor ciemny blond.

W dniu zaginięcia był ubrany w ciemnoniebieską kurtkę przejściową, pikowaną, ciemne spodnie z kieszeniami oraz beżowe buty sportowe. Miał przy sobie także plecak w ciemnym kolorze.

Apel o pomoc

Władze apelują do wszystkich mieszkańców i osób przebywających w okolicy o czujność i przekazywanie jakichkolwiek informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu Piotra. Osoby, które widziały chłopca lub mają informacje o jego potencjalnym miejscu pobytu, proszone są o natychmiastowy kontakt z policją pod numerem 47 73 262 00 lub alarmowym 112.

Aktualnie policjanci wraz z wolontariuszami przeszukują różne obszary miasta i okolic, licząc na jakiekolwiek ślady, które mogą prowadzić do odnalezienia chłopca. Każda godzina jest na wagę złota i każda informacja może okazać się kluczowa.

W przypadkach takich jak zaginięcie dziecka czas jest kluczowym czynnikiem. Szybka reakcja i rozpowszechnienie informacji w społeczności zwiększa szanse na pomyślne odnalezienie zaginionego. Dlatego tak ważne jest, aby każda osoba, która może mieć jakiekolwiek informacje, niezwłocznie zgłosiła się do odpowiednich służb.

Policja i rodzina Piotra dziękują wszystkim zaangażowanym w poszukiwania i liczą na pozytywne zakończenie akcji.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x