Rozlicz PIT w Iławie i Zdobądź Nagrody do 7000 zł! Loteria Podatkowa już Trzeci Raz!

Strona główna » Wiadomości » Rozlicz PIT w Iławie i Zdobądź Nagrody do 7000 zł! Loteria Podatkowa już Trzeci Raz!

Trwa trzecia edycja LOTERII PODATKOWEJ „Rozlicz PIT w Iławie”, dająca mieszkańcom Iławy szansę na wygranie nagród o łącznej wartości 12,5 tys. złotych! Rozliczając PIT w Iławie, nie tylko skorzystasz z zniżek przyznawanych przez Iławską Kartę Mieszkańca, ale także staniesz się uczestnikiem loterii z nagrodą główną do 7000 zł.

Dlaczego Warto Rozliczyć Się w Iławie?

Zniżki z Iławską Kartą Mieszkańca: Przy rozliczaniu PIT w Iławie, mieszkańcy mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek oferowanych przez Iławską Kartę Mieszkańca, dostępną wyłącznie dla osób mieszkających w Iławie i rozliczających się w US w Iławie.

Loteria Podatkowa:

Udzielając odpowiedzi na pytanie w PIT dotyczące miejsca zamieszkania (Iława), rozliczający się w Urzędzie Skarbowym w Iławie, mają szansę wzięcia udziału w loterii. Aby zgłosić udział, wystarczy odwiedzić stronę: pitwilawie.pl.

Zachęta Burmistrza do Lokalnego Rozliczania Podatków

Burmistrz Dawid Kopaczewski zachęca mieszkańców do rozliczania podatku w Iławie, podkreślając, że to szansa na to, aby pieniądze z podatków pracowały na miejscu. System zgłoszeń na stronie loterii będzie aktywny od 25 marca do 17 maja br.

Rozlicz się lokalnie i zdobądź szansę na atrakcyjne nagrody!

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x