Urodziny salonu optycznego New Optics w Iławie

Strona główna » Wiadomości » Urodziny salonu optycznego New Optics w Iławie
Urodziny salonu optycznego New Optics w Iławie

Salon New Optics to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć szeroki wybór opraw okularowych od światowych marek. To przede wszystkim rodzinny biznes, który na przestrzeni ponad trzech dekad zdobył zaufanie klientów dzięki ciągłemu stawianiu na wysoką jakość usług.

Tym, co wyróżnia New Optics na tle konkurencji, jest nie tylko bogata oferta okularów, ale przede wszystkim profesjonalne badanie wzroku. W czasach, gdy przepisy pozwalają na prowadzenie takich badań przez osoby po krótkich kursach, salon stawia na wysokie kwalifikacje. Dzięki współpracy z Polskim Towarzystwem Optyki i Optometrii pacjenci mogą być pewni, że ich wzrok trafia w ręce ekspertów.

New Optics nie ogranicza się jedynie do badań standardowych wad wzroku. Oferta salonu obejmuje kompleksowe badania diagnostyczne, które mogą wykryć choroby oczu na wczesnym etapie. Badanie przedniego odcinka oka, ciśnienia wewnątrzgałkowego czy dna oka z fotografią to tylko niektóre z procedur, które mogą uratować nie tylko wzrok, ale i życie.

Wykonanie okularów na miejscu

Każdy, kto zdecyduje się na zakup okularów w New Optics, może być pewien, że zostaną one wykonane z dbałością o każdy detal. Warsztat na miejscu umożliwia kontrolę całego procesu – od badania, przez dobór opraw i soczewek, aż po finalne dostosowanie okularów do potrzeb klienta. To podejście gwarantuje najwyższą jakość i zadowolenie z zakupu.

Urodziny salonu w Iławie

Salon optyczny New Optics zaprasza wszystkich mieszkańców Iławy i okolic do skorzystania z urodzinowych promocji. To nie tylko okazja do zadbania o swój wzrok, ale i do odkrycia, jak nowoczesna optyka może pozytywnie wpłynąć na jakość życia.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x